תשלום לפי לידים

תשלום לפי לידים

כבעלי עסק אתם בוודאי יודעים שפרסום מצריך השקעה גדולה בין אם מדובר בקידום אורגני או ממומן, בניית אתר או דף נחיתה – קיימת השקעה משמעותית ללא שום התחייבות לכך שההשקעה אכן תהיה משתלמת, ובכלל האם הפרסום אכן טוב? האם הוא מותאם לקהל היעד האם הגעת למקומות בהם הלקוחות נמצאים בזמן בו הם מחפשים את השירות?
עסק חכם מציעה שירות בו אתם משלמים רק עבור שיחות שהגיעו מלקוחות פוטנציאלים!
איך זה עובד? אנחנו מקדמים את התחום במקומות רלוונטיים במגוון אתרי אינטרנט ורשתות מדיה, לקוחות שחיפשו את השירות נחשפים לתוכן מקצועי, ברגע שהלקוח החליט להתקשר – רק אז אנו נגבה תשלום לפי שיחה.
חשוב לציין כי אנו לא מאמינים בכך לשלוח את פניית הלקוח ליותר מבעל עסק אחד, חשוב לנו שהפנייה תהיה אמיתית ורלוונטית. כל פנייה היא ייחודית לאותו בעל עסק.
אז על מה משלמים? על כל שיחה נכנסת למספר הייחודי שהוקצה לך, גם אם השיחה נענתה מצידך וגם אם לא.
במידה והשיחה הגיעה ממפרסמים או משיחות ספאם או בטעות כל עוד שהשיחה נענתה ויש לכך הקלטה תוכלו לשלוח את פרטי השיחה בהודעה אל טלפון ייחודי ולכתוב את הסיבה לביטול ולא תחויבו.
איך תדעו שהשיחה הגיעה מאיתנו? יוקצה לך מספר ייחודי אותו תשמור בטלפון כך כל שיחה שנכנסת תופיע מאיתנו, בסיום השיחה תקבלו הודעת סמס עם פרטי המתקשר.
כמה עולה שיחה? אין מחיר אחיד וזה מאוד משתנה לפי תחום, כמובן שכל שהקידום קשה יותר והתחרות גבוהה יותר מחיר העלות של כל שיחה – ליד תהיה גבוהה יותר.
למה זה כדאי? החיסכון המשמעותי בעלויות ההקמה, בעלויות הפרסום ובתנאי חוסר הוודאות שלו מורידים ממך עול כבד, ובנוסף אנו פותחים עבור העסק שלך אפיק פרסום נוסף שלא בא על חשבון הפרסום הקיים.
בסיום כל חודש ישלח דו"ח במייל הכולל את השיחות עליהם חויבתם וגם השיחות שזוכו.