בניית אתרים

מעוניין בבניית אתרים באינטרנט?

websiteנתחיל בזה שאתה צריך שיהיה לך אתר אינטרנט, סליחה, אתה לא צריך, אתה חייב שיהיה לך אתר אינטרנט.

למה חייב שיהיה לך אתר אינטרנט?

כי זאת הדרך הטובה ביותר למכור את המוצרים והשירותים שלך.

אתה לא רוצה להפסיד עבודות, בכל תחום עסקים, רוב החיפושים כיום עוברים דרך האינטרנט לרוב בגוגל ושאר מנועי החיפוש.

מה בניית אתרים יכולה לעשות עבורך?

 עובד 24 שעות ללא משכורת!

אתר אמור להיות בפרוש סניף נוסף לעסק שלך, היתרונות שלו הם בכך שהוא פועל 24 שעות לא ישן לא אוכל ולא צריך הפסקות, הוא איש המכירות שלך, והאמת שהוא אפילו יותר טוב מאיש מכירות כשהלקוח שלך נכנס לאתר  זה כי הוא בחר לעשות זאת, אין לו שום לחץ ושום איש מכירות ש "יושב לו על האף".

מכירה חוזרת ונשנית

בנוסף הרבה פעמים גם אם יצרת קשר טלפוני עם לקוח זה לא מספיק טוב בשביל להסביר לו מי אתה ומה אתה יכול לעשות בשבילו, לפעמים מחוסר זמן ולפעמים מחוסר סבלנות, לאחר שכתבת תוכן טוב ומוכר לאתר האינטרנט, הוא ישמש אותך בכל פעם שהצלחת להפנות לקוח פוטנציאלי את האתר, זה מדהים!!! לא עוד שיחת מכירה בכל פעם עם לקוח, אתה הכנת את השיחה פעם אחת בצורה טובה והיא תשמש אותך לאלפי פעמים נוספות.

בניית אתרים שימכרו עבורך.

 • אתר עם מלל מקצועי שמשווק את היתרונות שלך כבעל עסק ומניע את הקורא לפעולה.
 • קידום האתר דרך כתיבת תכנים איכותיים.

היתרון שלנו בכך שההתייחסות  שלנו אל האתר היא שיווקית מקצועית, מה שחשוב לנו הוא איך נשאיר את הלקוחות יותר זמן באתר כדי שיקראו על השירות שלך והכי חשוב יזמינו ממך שירותים.

בתהליך בניית אתרים נענה על השאלות הבאות:

 • למה ולמי האתר מיועד.
 • אלו אתרים מתחרים יש לך.
 • מה המוצרים שהם מוכרים.
 • איך הם מוכרים אותם.
 • מה הם עושים טוב ומה לא.
 • נבצע מחקר מילות מפתח כדי לדעת מה הגולשים (הלקוחות הפוטנציאלים שלך) מחפשים.

מה חשוב שיהיה באתר אינטרנט?

ערך לגולשים

האתר בפרוש לא אמור לשבת ולחכות שיכנסו לראות מה כתבת בו – אתר אמור להפוך מתעניין פוטנציאלי ללקוח בפועל, איך עושים זאת? על ידי מתן מידע איכותי ובעל ערך לכל אחד שנכנס לאתר.

זה באמת לא משנה מאיזה תחום אתה מגיע, אינסטלטור מדביר רופא או עורך דין, אתה מומחה בתחום שלך ותמיד תוכל לתת ערך מוסף לאנשים.

מלל מקצועי וייחודי לאתר

אם תשאל מעצב אתרים הוא יענה לך ישר שהעיצוב הוא הכי חשוב, אם תשאל עורך תוכן או מקדם אתרים הוא יענה לך שבלי ספק בכלל התוכן הוא הכי חשוב ומשפיע, התשובה לכך היא ששניהם חשובים, האתר צריך להיות נעים לעין, לא מבלבל ולא קופצני ועמוס מידי (בדיוק מה שיגיד לך כל אחד שמבין בשירותי פרסום), אבל הדבר שבפועל יגרום ללקוח שלך להרים טלפון, להשאיר פרטים באתר, לצרוך ממך את השירות אותו אתה מספק זה בכל שהבהרת לו שאתה מסוגל לענות על הצרכים שלו, והדרך היחידה לעשות את זה היא באמצעות טקסט.

התוכן הוא המלך, זהו הביטוי שרץ בין מפתחי ומקדמי האתרים והוא נכון וחשוב מאוד, כל אחד שנכנס לאתר שלך רוצה לדעת איך אתה תפתור לו את הבעיה יותר טוב מהמתחרה שלך, וכשהוא רואה שאתה מבין את הבעיה וכבר פתרת אותה לאחרים, הוא מבין שיש סיכוי גבוה שתפתור אותה גם עבורו.

מה חשוב בתהליך בניית אתרים?

תכנון מראש של מילות המפתח אותם אתה מעוניין לקדם

לדעת מראש מה הלקוחות רושמים כשהם מחפשים את השרות שלך, נניח שאתה עורך דין מילת החיפוש עו"ד היא מאוד כללית מכיוון שהיא כוללת בתוכה את כל התחום הרחב של עריכת דין כגון לימודי עריכת דין, מקרקעין, נזיקין וכולי.

לכן נמקד את מילת החיפוש לתחום היותר ספציפי, אם אתה בתחום המקרקעין אז מילת חיפוש אחת תהיה:  עו"ד דיני מקרקעין, נניח שאתה עובד רק בתל אביב אז מילת חיפוש מאוד ממוקדת תהיה עו"ד דיני מקרקעין בתל אביב, זוהי רק מילת אחת ישנם הרבה מילות חיפוש כאלה גוגל מספקת כלי כדי לדעת את כמות החיפושים ועל זה נרחיב בדף פרסום בגוגל.

בדיקת רמת התחרות

ככל שהתחרות  גבוהה יותר צריך לקחת בחשבון שהעבודה תהיה קשה יותר, כמות ההשקעה בפרסום ובתהליך קידום וניהול האתר מצריכים יותר זמן ומשאבים.

אבל… אם התחרות כל כך גבוהה כנראה הכסף שנמצא שם גדול יותר, כך שבסופו של דבר זה וודאי שווה את המאמץ וכמאמר המתאמנים בחדר כושר "No pain no gain".

 שימוש במערכת ניהול תוכן נוחה

תכנית בניית האתר אמורה להיות נוחה מראש למנועי החיפוש מומלץ מאוד להשתמש במערכת וורדפרס כי היא נוחה לשני הצדדים לגוגל לראות ולאנדקס טוב את האתר, ולך לערוך את האתר בצורה קלה ונוחה.

לאחר שאנו רוכשים דומיין ומעלים אותו אל שרת האחסון אנו מתקינים את תוכנת ניהול התוכן אתה מקבל שם וססמה כך שאתה יכול בכל זמן להיכנס ולהוסיף תכנים ולערוך אותם.

במידה ואתה לא מעוניין ואין לך זמן או כוח לכך אנו נעשה זאת עבורך בשרות שלנו של ניהול האתר.

למה שלא נתחיל בבניית אתר אינטרנט מקצועי משלך? אנו מתמחים בהקמת אתר אינטרנט איכותי וטוב, שיעשה את עבודה וימכור את השירותים שלך ללקוחות.

 

  השם שלך (חובה)

  הדואר האלקרוני שלך (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  אודות יוסף זקין

  יוסף זקין מומחה לשיווק ופרסום באינטרנט, בעל תואר B.A בניהול ושיווק טכנולוגיה, מוסמך פרסום בגוגל Adwords, פועל בעסק חכם משנת 2011